Servisas

Teikiame  orgtechnikos instaliavimo, garantinės ir pogarantinės priežiūros, aptarnavimo paslaugas.  Mūsų serviso inžinieriai nuolat dalyvauja apmokymuose, yra įgiję Triumph-adler, Toshiba, Konica Minolta, HewlettPackard, Olivetti, Xerox, Canon, Utax, Kyocera-Mita orgtechnikos priežiūros sertifikatus.

 
          Savo klientams galime pasiūlyti:
          Kopijavimo aparatų instaliavimą, aptarnavimą
          Kompiuterių instaliavimą, aptarnavimą, remontą
          Lazerinės ir rašalinės orgtechnikos priežiūrą, regeneraciją
          Konsultacijas tiek telefonu, tiek pas klientą
          Įvairių eksploatacinių medžiagų tiekimą, kasečių pildymą
          Kitos biuro technikos servisas (irišimo aparatai, laminatoriai, sublimacinė įranga)
 

Spausdintuvai, fakso aparatai, kopijavimo ir multifunkciniai aparatai – tai įranga, be kurios neįsivaizduojamas įmonės darbas. Visa ši technika reikalauja nuolatinio aptarnavimo, priežiūros, spausdinimo medžiagų (rašalas, toneris, terminis popierius ir kt.) pildymo. Priežiūros ir kitos problemos dažniausiai yra sprendžiamos tik tuomet kai jos iškyla – taip yra prarandami pinigai, sutrinka įmonėje atliekami procesai.

 
Kodėl reikalinga nuolatinė orgtechnikos priežiūra?
 
 
Spausdintuvai, jų priežiūra
 
Lazeriniuose spausdinimo aparatuose ilgainiui kaupiasi popieriaus dulkės ir tonerio miltelių perteklius, kurie ilgainiui nusėda ir kaupiasi ant popieriaus padavimo mechanizmo, velenėlių, bei kitų judančių dalių.  
 
Periodiškai atliekami įrangos valymo ir profilaktikos darbai padės išvengti nemalonių teršalų kaupimo pasekmių – popieriaus padavimo mechanizmo gedimų, judančių dalių gedimų, didins įrenginių tarnavimo laiką. Tinkama įrangos priežiūra – puikus būdas taupyti ir planuoti išlaidas, nes net ir nedidelių gedimų šalinimas ir atsarginės dalys yra ganėtinai brangūs.
 
Kopijavimo aparatų priežiūra
 
Šių įrenginių sandara yra sudėtinga, daugelis svarbiausių mazgų yra tarpusavyje susiję. Kopijavimo aparato apkrovimas sąlygoja dar didesnį įrangos savaiminį užsiteršimą nei lazerinių spausdintuvų. Daugiausiai dylančios dalys – būgno mazgas, kaitinimo mazgas ir kiti mazgai yra periodiškai keičiami kas 20 000 – 30 000 kopijų (3000 kop. mėn apkrovimu reikia keisti kas 10-12 mėn.) Šių dalių keitimo nedengia garantinis aptarnavimas. Nesistemingai atliekama profilaktinė priežiūra ir valymas didina gedimų tikimybę, o laiku nepastebėtas defektas ir jo šalinimas gali kainuoti net iki 50% kopijavimo įrenginio vertės.
 
Jei norite, kad įsigytas kopijavimo aparatas tarnautų ilgai ir tvarkingai, būtinai atlikite kas kelis mėnesius profilaktinę priežiūrą, naudokite tik to pačio gamintojo, ar aptarnaujančios įmonės tiekiamas eksploatacines medžiagas, nedelstami reaguokite į atsirandančių gedimų požymius.
 
  • Paslaugų teikimo sutartis
- Mokama tik už atliktus ortechnikos priežiūros darbus ir eksploatacines medžiagas, pagal kliento iškvietimus 
- Ši sutartis užtikrina žemas eksploatacinių medžiagų kainas (-20%), žemas serviso darbų kainas (-30%), atliekamų darbų kokybę, ilgesnį įrangos tarnavimo laiką.
- Sutartis neterminuota todėl nesuvaržo mūsų klientų.
     
  • Kopijavimo įrangos pilno aptarnavimo sutartis
Ši sutartis skirta įmonėms įsigijusioms kopijavimo aparatus ir nuolatos atliekančioms didelius kiekius kopijų (Nuo 3000 kop. mėn). Tokiu apkrovimu dirbančių aparatų vienkartiniai meistro iškvietimai, įmonei nebeapsimoka – įranga reikalauja nuolatinės ir periodiškos priežiūros, dažnai tenka pildyti eksploatacines medžiagas.
 
Pasirašius pilno aptarnavimo sutartį UAB Novakopa rūpinsis Jūsų kopijavimo aparatu:
 
  • Tieks eksploatacines medžiagas
  • Keis susidėvėjusius mazgus
  • Atliks profilaktinius valymus
  • Diagnozuos ir taisys gedimus
  • Konsultuos ir atliks būtiniausius apmokymo, transportavimo darbus
 
Klientas mokės tik už atliktas kopijas. Kopijos kaina – žemesnė, nei įrangą prižiūrint savarankiškai.

  • Kopijavimo ir spausdinimo įrangos išperkamosios nuomos sutartis
- UAB Novakopa savo lėšomis finansuoja įrangos įsigijimą, ją nuomoja. Atliekama pilna įrangos priežiūra, remontas, eksploatacinių medžiagų pildymas. Pasibaigus nuomos/išpirkimo terminui įranga perduodama klientui.

- Klientas moką nustatytą mėnesinį mokęstį, ir pasibaigus nuomos/išpirkimo terminui įsigyja aparatą.

 

Paslaugų užsakymo forma

* - laukus pažymėtus žvaigždutėmis užpildyti būtina.

Eksploatacinės medžiagos

arba