Mano biuras

Labas, svety

Registruotis

Prekių krepšelis

0 prekių
Suma: 0.00 €

Peržiūrėti

Spausdinimo ir kopijavimo įrangos nuoma

Spausdintuvai, fakso aparatai, kopijavimo ir multifunkciniai Įrenginiai – tai įranga, be kurios neįsivaizudojamas įmonės darbas. Visa ši technika reikalauja nuolatinio aptarnavimo, priežiūros, spausdinimo medžiagų (rašalas, toneris, terminis popierius ir kt.) pildymo. Priežiūros ir kitos problemos dažniausiai yra sprendžiamos tik tuomet kai jos iškyla – taip yra prarandami pinigai, sutrinka įmonėje atliekami procesai. Eurostat duomenis 2/3 Vakarų Europos įmonių naudojasi nuomota biuro įranga. Dauguma įmonių nebenori investuoti į ilgalaikį turtą kuris gali greitu metu nebeatitikti ateityje iškilusių poreikių bei kurį reikia apskaityti. Lietuvoje taip pat daugėja įmonių besinuomojančių biuro įrangą.


Lengvai galite išvengti priežiūros problemų, kartu žymiai sumažinti išlaidas – siūlome pradėti dirbti su UAB Novakopa, pasirinkdami optimaliausią nuomos variantą Jums.Pagrindiniai nuomos privalumai:


Neinvestuojate pinigų, įsigydami biuro įrangą. Sutaupytas apyvartines lėšas galite panaudoti tiesioginei įmonės veiklai. Pinigai taip pat kainuoja!

Nereikia buhalteriškai apskaityti turto

Nereikia rūpintis eksploatacinių medžiagų pirkimu.

Gaunate įrenginį, maksimaliai pritaikytą pagal Jūsų poreikius.

Mokate už tiek, kiek atliekate darbų, to pasekoje galite kontroliuoti savo įmonės išlaidas.


Nuomojami įrenginiai:


Nuomojame nuo A4 formato spausdintuvo iki plačiaformatės skaitmeninės spaudos mašinos. Visi įrenginiai turi dvipusio kopijavimo/spausdinimo modulius, kas leidžia sutaupyti popieriaus, pasižymi didele sparta, efektyvumu ir preciziškai gera kopijos kokybe. Galite pasirinkti įrenginį su tinklinio skenavimo funkcija, su tinkliniu faksu, su vartotojų autentifikacijos sprendimais. Papildomai prie nuomojamos įrangos galime pasiūlyti integruotus programinės įrangos sprendimus, palengvinančius spaudų apskaitą ir įrangos efektyvumą.

Gaila, tačiau tokios prekės neturime.

Tačiau gali būti, kad šios prekės neturime tik laikinai, galbūt greitai gausime, arba tiesiog padėsime ją rasti. Parašykite mums elektroniniu paštu

Eksploatacinės medžiagos

arba