Mano biuras

Labas, svety

Registruotis

Prekių krepšelis

0 prekių
Suma: 0.00 €

Peržiūrėti

Spausdinimo ir kopijavimo įrangos nuoma

  • Puslapis:
  • 1

Spausdintuvai, fakso aparatai, kopijavimo ir multifunkciniai Įrenginiai – tai įranga, be kurios neįsivaizudojamas įmonės darbas. Visa ši technika reikalauja nuolatinio aptarnavimo, priežiūros, spausdinimo medžiagų (rašalas, toneris, terminis popierius ir kt.) pildymo. Priežiūros ir kitos problemos dažniausiai yra sprendžiamos tik tuomet kai jos iškyla – taip yra prarandami pinigai, sutrinka įmonėje atliekami procesai. Eurostat duomenis 2/3 Vakarų Europos įmonių naudojasi nuomota biuro įranga. Dauguma įmonių nebenori investuoti į ilgalaikį turtą kuris gali greitu metu nebeatitikti ateityje iškilusių poreikių bei kurį reikia apskaityti. Lietuvoje taip pat daugėja įmonių besinuomojančių biuro įrangą.


Lengvai galite išvengti priežiūros problemų, kartu žymiai sumažinti išlaidas – siūlome pradėti dirbti su UAB Novakopa, pasirinkdami optimaliausią nuomos variantą Jums.Pagrindiniai nuomos privalumai:


Neinvestuojate pinigų, įsigydami biuro įrangą. Sutaupytas apyvartines lėšas galite panaudoti tiesioginei įmonės veiklai. Pinigai taip pat kainuoja!

Nereikia buhalteriškai apskaityti turto

Nereikia rūpintis eksploatacinių medžiagų pirkimu.

Gaunate įrenginį, maksimaliai pritaikytą pagal Jūsų poreikius.

Mokate už tiek, kiek atliekate darbų, to pasekoje galite kontroliuoti savo įmonės išlaidas.


Nuomojami įrenginiai:


Nuomojame nuo A4 formato spausdintuvo iki plačiaformatės skaitmeninės spaudos mašinos. Visi įrenginiai turi dvipusio kopijavimo/spausdinimo modulius, kas leidžia sutaupyti popieriaus, pasižymi didele sparta, efektyvumu ir preciziškai gera kopijos kokybe. Galite pasirinkti įrenginį su tinklinio skenavimo funkcija, su tinkliniu faksu, su vartotojų autentifikacijos sprendimais. Papildomai prie nuomojamos įrangos galime pasiūlyti integruotus programinės įrangos sprendimus, palengvinančius spaudų apskaitą ir įrangos efektyvumą.

Kitos biuro technikos nuoma
# kttn

Vizualinė įranga yra nepakeičiamas sprendimas rengiant konferencijas, mokymus, įvairius pristatymus ir renginius. Palankiausiomis sąlygomis, Jums galime pasiūlyti konferencijų įrangos nuomą.   Siūloma nuomotis šią įrangą: Multimedija projektoriai. Projekciniai ekranai. Kompiuteriai.   Nuomos sąlygos. Nuomojamų įrenginių terminas nuo 1 dienos iki 1 mėnesio. Norėdami išsinuomoti vizualinę ir kompiuterinę įrangą, susisiekite su mumis.

Skambinti dėl kainos

Išperkamoji nuoma
# isprn

Išperkamoji nuoma. Nuomos terminas iki 36 mėnesių. Patogus būdas įsigyti norimo funkcionalumo įrangą, mokėjimus skaidant dalimis. Išperkamosios nuomos kainą sudaro fiksuota mėnesinė įmoka ir kopijos kaina. Pasibaigus sutarties laikotarpiui, įrenginys lieka kliento nuosavybė. Visu išperkamosios nuomos laikotarpiu gaunate pilną įrenginio garantiją. Į kainą įskaičiuota pilna aparato eksploatacija (išskyrus popierių ir susegėjo viela), aparato pristatymas, pajungimas, personalo apmokymas.

Skambinti dėl kainos

Ilgalaikė nuoma
# ilgln

Ilgalaikė nuoma. Nuomos terminas nuo 12 iki 60 mėnesių. Suteikia galimybę nuomotis įrangą kasdieniniams įmonės poreikiams. Mokamas fiksuotas mokestis už įrangą ir fiksuota spaudo kaina. Fiksuoto mokesčio dydis priklauso nuo nuomos termino. Į kainą įskaičiuota pilna aparato eksploatacija (išskyrus popierių ir susegėjo viela), aparato pristatymas, pajungimas, personalo apmokymas.

Skambinti dėl kainos

Trumpalaikė nuoma
# trmpln

Trumpalaikė nuoma. Nuomos terminas iki 12 mėnesių. Suteikia galimybę nuomotis įrangą nustatytam periodui, ęsant laikinam poreikiui (konferencijos, mokymai, parodos ir projektai) Mokamas fiksuotas mokestis už įrangą ir fiksuota spaudo kaina. Į kainą įskaičiuota pilna aparato eksploatacija (išskyrus popierių ir susegėjo viela), aparato pristatymas, pajungimas, personalo apmokymas.

Skambinti dėl kainos

  • Puslapis:
  • 1
Eksploatacinės medžiagos

arba